ASIR Konferenční stolek ROGA borovice atlantic – Elegantní a praktický doplněk pro vaše setkání

ASIR Konferenční stolek ROGA borovice atlantic je moderní a elegantní nábytek, který vám poskytne dostatek prostoru pro vaše setkání a jednání. Tento konferenční stolek se skládá z hlavní desky a poličky pod dní, což vám umožní mít dostatek místa pro dokumenty, poznámky a další potřeby.

ASIR Konferenční stolek ROGA borovice atlantic

Jednoduché a praktické provedení

ASIR Konferenční stolek ROGA borovice atlantic je navržen s ohledem na jednoduchost a praktičnost. Stolek stojí na nízkých nožičkách, což vám umožní snadné používání a pohodlné posezení bez nutnosti stolu přesunovat. Kromě toho je tento konferenční stolek velmi snadno skládací a rozkládací, což znamená, že se s ním dokáže vypořádat každý, i bez použití nářadí.

ASIR Konferenční stolek ROGA borovice atlantic

Vysoká kvalita materiálů

ASIR Konferenční stolek ROGA borovice atlantic je vyroben z odolné a kvalitní laminované dřevotřísky, což z něj dělá velmi pevný a stabilní nábytek. Materiály jsou velmi odolné a dobře se udržují, což zajišťuje dlouhodobou životnost a použitelnost. Tloušťka hlavní desky je 25 mm, což zajišťuje dostatečnou pevnost a tuhost pro vaše potřeby.

ASIR Konferenční stolek ROGA borovice atlantic

Parametry konferenčního stolu

  • Šířka: 100 cm
  • Výška: 43,7 cm
  • Hloubka: 70 cm
  • Výška nohou: 10 cm

Přirozené provedení konferenčního stolu se snadno kombinuje s dalším nábytkem a interiérem vašich místností. Protože tento konferenční stolek je tak snadno skládací a rozkládací, je ideálním doplňkem jak pro kanceláře, tak i pro vaši domácí pracovnu.

Klikněte zde pro více informací a nákup