ASIR Rohová sedací souprava KALE VELVET – levá strana – petrolejová barva

Sedací souprava KALE VELVET v levém nebo pravém provedení. Tato sedací souprava přináší do vašeho interiéru nejenom pohodlí, ale i moderní design. Zvolením této sedací soupravy si zajistíte nejenom praktickou a pohodlnou výbavu vašeho obývacího pokoje, ale i vynikající vzhled.

Součástí dodávky jsou i dva dekorativní polštářky, které dokonale doplňují celkovou estetiku. Tyto polštářky se velmi dobře hodí k celkovému vzhledu sedací soupravy, a to jak co se týče barvy, tak i designu. Však rozhodně vsaďte na pohodlí a praktičnost.

Doplňující informace

Pro udržení stejného designu nebo přidání sedacích míst je v nabídce i pohovka pro dvě nebo tři osoby ve stejném dekoru. Konstrukce sedací soupravy i nohy jsou vyrobené z bukového dřeva, které je vynikající volbou pro svou odolnost a dlouhou životnost.

Tenču područky o tloušťce 14 cm a výšce nohou 13 cm propůjčuje celému designu specifický charakter a magii. Potáhnutí sedačky je z polyesteru/sametu, což oceníte hlavně v zimě, kdy se vám jemný a hladký samet velmi dobře přilehne a zahřeje.

Vnitřní tloušťka (bez područek): 230 x 145 cm. Díky této velikosti se sedací souprava velmi dobře hodí do obývacích prostor s většími rozměry, ale i menších soukromých interiérů kde dokáže perfektně doplnit celkový vzhled interiéru. Kromě toho nabízí sedací souprava hloubku v leže 145 cm.

Sedáky jsou tvořeny 28 DNS Pěnou na sezení (15 cm), což je zajištěním pohodlného posezení a značné pohodlnosti. Výplň tvoří vlákna v polštářích, jež jsou součástí celé sedací soupravy.

Nohy jsou vyrobené z bukového dřeva. Tuto konstrukci ocení zákazníci, kteří si cení kvalitních materiálů, jejichž kvalitu není nutno blíže prezentovat. Nohy sedací soupravy jsou zárukou stability a bezpečnosti.

Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržíte po objednávce e-mailem. Pokud vás sedací souprava KALE VELVET zaujala, můžete si prohlédnout více informací a detailní popis na stránce srovnavacnabytku.cz.