Barvy, kovové prvky a LED osvětlení – inteligentní šatní skříň pro moderní domácnosti

Když si jdete vybrat novou skříň do své ložnice, určitě hledáte něco, co bude kromě praktičnosti i pěkným kouskem nábytku. Šatní skříň Litolaris 180 se zrcadlem beton je právě takovým spojením.

Šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem

Jedním z hlavních taháků této skříně jsou posuvné dveře a kromě toho ještě zrcadlo. Šetříte tak nejen místem, ale máte i elegantní kus nábytku, který navíc funguje víceúčelově. Pokud byste pak chtěli využít zrcadla a dveře odděleně, můžete si to snadno nastavit.

Ozdobné lišty na dveřích není nutné instalovat

Jiní výrobci šatních skříní často nabízejí unifikovaný design lišt pro dveře. To může být hezké, ale ne každému se to musí líbit. Litolaris nabízí prostor pro individualitu a svobodu návrhu, lišty na dveře totiž nemusíte instalovat.

Technické detaily

  • Rozměry (šxvxh): 180 x 205 x 56 cm
  • Materiál: lamino tloušťky 16 mm
  • Barva: beton
  • Počet polic: 6
  • Počet šatních tyčí: 2
  • Počet šuplíků: 4
  • Dodáváno v demontu

Barvy, prvky a osvětlení

Barva betonu je svým způsobem univerzální, zdobné prvky a LED osvětlení pak dodávají skříni na designu. To už ale bude na každém, jaký doplněk si vybere. LED osvětlení je u takovéhoto nábytku praktické tím, že při otevírání dveří okamžitě svítí dovnitř a vy můžete snadno vybírat své oblečení. Dveře posuvné také šetří prostor, nemusíte tedy řešit to, aby se při otevření dveří nekřížily s jiným nábytkem.

Skříň Litolaris 180 se zrcadlem beton je tedy praktická, elegantní a nabízí prostor pro individualitu. Pokud vás zaujala i vnitřní vybavenost, nemusíte již hledat dál.

Barvy, kovové prvky a LED osvětlení - inteligentní šatní skříň pro moderní domácnosti
Barvy, kovové prvky a LED osvětlení - inteligentní šatní skříň pro moderní domácnosti
Barvy, kovové prvky a LED osvětlení - inteligentní šatní skříň pro moderní domácnosti