Dětská patrová postel Expedo LEON 3 v bílo-růžové lesku – ideální řešení pro prostorovou úsporu.


Dětská patrová postel Expedo LEON 3 v bílo-růžové lesku – ideální řešení pro prostorovou úsporu

Každý rodič ví, jak důležité je, aby se dítě cítilo v posteli bezpečně a pohodlně. A pokud zároveň není dostatek místa v pokoji, musí být vybavení co nejvíce funkční a prostorovou úsporu. Dětská patrová postel LEON 3 Plus je právě takovým vybavením.

Funkční design postele

Postel kombinuje moderní design a funkčnost. Horní lůžko je opatřeno bezpečnostní zábranou, která zaručí bezpečnost při nočních přesunech a chrání dítě před pádem. Ale to není vše! Postel poskytne také výsuvný psací stůl, který usnadní dítěti domácí úkoly, schody s úložným prostorem, do kterého se vejde nejen hračky, ale také oblečení a nejrůznější předměty, šuplíky, kde se vejde nejen oblečení, ale také papíry a drobné předměty a škíňku, do kterého se dá uložit například kosmetika.

Kvalitní materiály

Konstrukce postele je vyrobena z kvalitního lamina o síle 1,6 cm. Hrany jsou opatřeny ABS hranou, která chrání materiál před mechanickým poškozením a vlhkostí. Tím je zaručena vysoká odolnost postele.

Závěr

Když uvažujete o investici do nové postele pro své dítě, měli byste zvážit právě patrovou postel Expedo LEON 3. Tento typ postele nabízí nejen vysokou úroveň bezpečnosti, ale také mnoho funkcí, které pomohou vytvořit prostor pro hraní, odpočinek, učení a ukládání věcí. Produkty značky Expedo jsou navíc známé pro svou kvalitu a jejich výrobky vydrží mnoho let.

Pro více informací o dětské patrové posteli Expedo LEON 3 navštivte webové stránky na www.codina.cz.