Dřevěná bílá Autronic Lucerna LD-0320 – recenze a vlastnosti

Dřevěná lucerna s kovovými prvky nádherně doplní letní romantický večer na terase či balkónu. Lze ji také umístit v interiéru, kde po zapálení svíčky vykouzlí útulnou atmosféru. Pokud hledáte stylový doplněk do svého bytu či domu, lucerna od značky Autronic je tím pravým řešením.

Vintage provedení

Lucerna je vyrobena z kvalitního dřeva v bílém provedení. Trhlinky, šmouhy či patina nejsou výrobní vadou, ale vyloženě záměrem. Díky tomu vypadá lucerna velmi autenticky a získává na svém vzhledu ještě více. Ocelové prvky na lucerně dávají celkovému vzhledu to pravé koření.

Vykouzlí útulnou atmosféru

Lucerna má praktickou stříšku, která ji chrání před větrem a deštěm. Po zapálení svíčky vytváří lucerna krásné a romantické světlo, které dokáže okouzlit. Navíc, dřevěný nábytek se v posledních letech opět dostává do módy a s lucernou můžete rozšířit svou sbírku o další krásný kus.

Stylová a praktická

Lucerna od značky Autronic je nejen krásná, ale také velmi praktická. Je vybavena držákem na svíčky, který dokáže svíčku v lucerně pevně uchytit a zabrání tak možnému převrácení. Navíc, při zakoupení lucerny na eshopu Maliboo, získáte možnost doplnit ji stylovou umělou kožešinou z nabídky. Tím můžete celkový vzhled ještě více doladit a lucernu ještě více zvýraznit.

Dřevěná bílá Autronic Lucerna LD-0320

Celkově je dřevěná bílá Autronic Lucerna LD-0320 skvělým doplňkem vašeho interiéru či exteriéru. Pokud hledáte něco, co dokáže dokonale zútulnit vaše prostory, neváhejte a vsaďte na tuto krásnou a praktickou lucernu od značky Autronic. Navíc, pokud ji zakoupíte na eshopu Maliboo, můžete si ji doplnit i o stylovou umělou kožešinu, která celkový vzhled ještě umocní.