Dubový TV stolek Kave Home Nadyria 180 x 43 cm – elegantní a praktický kus nábytku pro váš obývací pokoj


Dubový TV stolek Kave Home Nadyria 180 x 43 cm

Televizní stolek Kave Home Nadyria je jednoduchého designu avšak laděn do retro stylu, což mu dodá na zajímavosti. Je vyroben z kvalitního dubové dýhy a jeho podnož je z černě lakovaného kovu, který se dotahuje po obvodu stolku a vytváří tak líbivý kontrast materiálů i barev. Pro vytvoření stylového domova a útulné atmosféry doporučujeme kombinovat stolek s dalšími produkty ze série Nadyria.

Dubový TV stolek Kave Home Nadyria 180 x 43 cm

Unikátní retro design

Stolek Kave Home Nadyria je nádherný kus nábytku, který se hodí do každého domova. Díky svému retro stylu dokáže přinést do vašeho obývacího pokoje útulnost a zajímavý design. Jeho jednoduchý design mu dává univerzálnost, takže jej lze zkombinovat s mnoha interiérovými styly.

Vysoká kvalita

Dubový TV stolek Kave Home Nadyria 180 x 43 cm je vyroben z kvalitní dubové dýhy, která mu dává pevnost a stabilitu. Jeho podnož z černě lakovaného kovu zase zvyšuje jeho odolnost proti poškrábání a otěru. Díky svému kvalitnímu zpracování budete mít jistotu, že si jej užijete i po mnoho letech.

Praktická velikost

Dubový TV stolek Kave Home Nadyria má rozměry 180 x 43 cm, což se hodí pro menší i větší obývací pokoje. Jeho prostorný středový prostor umožňuje snadno uspořádat různé zařízení, jako jsou playstation, satelitní přijímače či reproduktory. Pokud máte rádi pořádek, využijete i boční zásuvky, které skvěle poslouží pro uložení různých drobností.

Koupit na Vybírej nábytek

Údržba a péče

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.