Karup Design Beat Natural Clear/Navy – Pohovka s proměnlivým uspořádáním

V současné době je oblíbenost futonů v oblasti designového nábytku velmi vysoká. Zvláště, když se jedná o multifunkční pohovku Karup Design Beat Natural Clear/Navy. Pokud hledáte nábytek pro váš moderní interiér, tato pohovka s proměnlivým uspořádáním bude dokonalým doplňkem do vašeho bytu. Navíc můžete získat nábytek, který není jenom hezký, ale také multifunkční, což může být klíčovým faktorem pro váš výběr.

Popis produktu

Pohovka Beat, to je variabilní kus nábytku, za kterým stojí dánská značka Karup Design. Pohovku si můžete díky sestavitelné borovicové kostře a měkkému futonu poskládat do několika různých poloh:

  1. Klasická pohovka: nechte obě postranice vzpřímené a máte klasickou pohovku s opěrkami.
  2. Lenošení:: chcete si trochu polenošit nebo vytvořit místo na sezení pro více lidí? Pak jednu z postranic sklopte do vodorovné polohy.
  3. Provizorní postel: a co když přijde nečekaný nocležník? Sklopte obě postranice a máte provizorní postel pro návštěvy.

Geniální, co myslíte? Pokud si ji chcete pořídit, můžete ji zakoupit zde:

Karup Design Beat Natural Clear/Navy – Variabilní pohovka

Postavte si ji sami

Pokud máte strach, že byste se sestavováním pohovky nemuseli zvládnout, nemusíte se bát. Děkuji jednoduchému návodu od Karup Design je sestavení velmi jednoduché. Pokud ale stále potřebujete pomoc, podívejte se na video níže, jak na to:

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.