Novaservis Mephisto chrom 6857.0 – Funkční a stylový držák kartáčků do koupelny

Koupelna je nedílnou součástí každého bytu či domu a tomu je třeba přizpůsobit i její vybavení. Kromě základního nábytku a keramiky do koupelny patří také různé doplňky, které zlepší její funkčnost a vzhled. Mezi nejdůležitější doplňky do koupelny patří bezesporu držák kartáčků, který zamezí tomu, aby se kartáčky pro zuby a vlasy válily po umyvadle.

Funkční držák do koupelny

Pokud hledáte funkční a stylový držák kartáčků do koupelny, můžeme vám doporučit model Novaservis Mephisto chrom 6857.0. Jedná se o kvalitní držák kartáčků v chromovém provedení o velikosti 17 cm. Díky svému elegantnímu designu se hodí do každé moderní koupelny.

Montáž vrtáním

Držák kartáčků Novaservis Mephisto chrom 6857.0 se snadno montuje vrtáním. Stačí si zvolit vhodné místo a použít k němu přiložené šrouby a suché vrtáky. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá, díky čemuž si můžete nový držák kartáčků užívat během pár minut.

Výhody držáku kartáčků Novaservis Mephisto chrom 6857.0:

  • Moderní design: Držák kartáčků má elegantní chromové provedení, které se hodí do každé moderní koupelny.
  • Kvalitní materiály: Držák kartáčků je vyroben z kvalitních materiálů, díky čemuž je velmi pevný a odolný vůči poškození.
  • Jednoduchá montáž: Držák kartáčků se snadno montuje vrtáním a během pár minut si jej můžete užívat.

Náš tip: Pokud hledáte kvalitní a stylový držák kartáčků do koupelny, držák kartáčků Novaservis Mephisto chrom 6857.0 by mohl být tou pravou volbou pro vás. S ním už nebudou vaše kartáčky pro zuby a vlasy toulavat se kolem umyvadla.

Pro více informací a možnost zakoupení držáku kartáčků Novaservis Mephisto chrom 6857.0 navštivte velkynabytek.cz.

Držák kartáčků Novaservis Mephisto chrom 6857.0

Držák kartáčků Novaservis Mephisto chrom 6857.0

Závěr

Držák kartáčků do koupelny je nezbytným doplňkem, který zlepší jak funkčnost, tak vzhled vaší koupelny. Pokud hledáte kvalitní a stylový držák kartáčků, který je snadno montovatelný, můžeme vám doporučit držák kartáčků Novaservis Mephisto chrom 6857.0.