Nový polštář Bellatex Květ s 800g výplní – pro dokonalý spánek a relaxaci


Výplň z vysoce kvalitního dutého vlákna

Polštář Květ obsahuje výplň z vysoce kvalitního dutého vlákna, které má mnoho výhod. Díky tomuto typu výplně je polštář velmi pružný a zároveň se rychle přizpůsobí vašim potřebám.

Vhodný pro alergiky a astmatiky

Duté vlákno je hypoalergenní a netvoří se v něm roztoči, což z něj dělá ideální materiál pro lidi s alergiemi a astmatiky. Pokud trpíte některým z těchto onemocnění, bude tento polštář pro vás skvělou volbou.

Jemné mikrovlákno pro maximální komfort

Povrchový materiál polštáře Bellatex Květ je z jemného mikrovlákna, které zaručuje maximální komfort při použití. Toto vlákno je velmi jemné a hebké, takže se polštář měkký a příjemný na dotek.

Vyrobeno v České republice

Polštář Bellatex Květ s 800g výplní je vyrobený v České republice. Výrobce dbá na kvalitu svých výrobků a pečlivě je pakuje, aby byly v perfektním stavu odeslány ke svým novým majitelům.

Originální prošití kytyčky

Polštář Bellatex Květ je opatřen originálním prošitím kytyčky, které dává polštáři jedinečný vzhled. Pokud hledáte originální a zároveň pohodlný polštář, je Bellatex Květ tou správnou volbou.

Výplň je opatřena zipovým uzávěrem, kterým lze regulovat její objem.

Kuličková výplň polštáře Bellatex Květ je zašita v samostatném povlaku z netkané textilie, který má také zapínání na zip. Díky tomuto uzávěru je možné regulovat množství výplně v polštáři podle vašich představ.

Zde najdete tento polštář na stránkách Esrom

Polštář Bellatex Květ

Polštář Bellatex Květ je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají měkký a příjemný polštář, který je vhodný pro alergiky a astmatiky. Pokud hledáte něco s krásným designem, jsou prošití kytyčky tou správnou volbou. Nechte se hýčkat při spánku tímto pohodlným polštářem.