Revoluční Sleeptex matrace pro zdravý spánek – rozměr 90/200 cm

Zdravý spánek je klíčový pro zdraví a celkovou pohodu. Proto je velmi důležité vybrat si správnou matraci, která bude dokonale podporovat vaše tělo v průběhu celé noci. A právě pro ty, kteří hledají kvalitní řešení, přichází na trh nová Sleeptex matrace.

Tato kvalitní sendvičová matrace, to jsou nejnovější technologie pro ještě lepší spánek!

Sleeptex matrace jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a využívají nejnovější technologie. Díky tomu dokáží poskytnout naprosto ideální podporu pro vaše tělo v klidu i v pohybu. Vnitřní vrstvy matrace jsou pečlivě navrženy tak, aby byly co nejúčinnější v optimalizaci pohodlí a zdraví spánku. Tyto vrstvy jsou pečlivě propojeny a tvoří tzv. sendvičovou konstrukci, což zajišťuje naprosto dokonalou oporu pro celé tělo.

Díky speciální zpevněné centrální vrstvě poskytuje tato matrace dokonalou oporu těla. Vyšší stupeň tvrdosti se postará o maximální pohodlí.

Vnitřní profilace vrstev zajišťuje optimální větrání jádra.

Optimalizovaná větrání jádra je klíčové pro zajištění zdraví vašeho spánku. Díky speciální profilaci jednotlivých vrstev matrace zajišťujeme naprosto dokonalé okolí pro vaši pokožku během celé noci. Nejen, že velmi pečlivě odvětráme a vypařujeme vlhkost a zplodiny, ale díky vhodně zvolenému materiálu vnitřních vrstev ráno necítíte nepříjemné pocení či nepohodlí.

Vnitřní profilace vrstev matrace tedy zajišťuje naprosto dokonalé větrání jádra pro zdravou a pohodlnou noc.

Důmyslně navržený a vyrobený potah má zip na všech 4 stranách.

Je nám jasné, že potah matrace patří mezi klíčové prvky pro její celkovou kvalitu. Proto jsme se soustředili i na tento detail, a potah matrace Sleeptex poskytuje naprosto dokonalé řešení. Jedná se o potah, který je navržen s ohledem na maximální ochranu matrace před prachem, nemocemi, mikroorganismy a dalšími nečistotami. Přesto ale zároveň poskytuje maximální pohodlí pro vaši pokožku během celé noci. A to díky tomu, že je vyroben z polyesteru s vlákny aloe vera.

Díky potahu s zipem na všech 4 stranách bude vaše matrace vždy chráněna a bude vypadat jako nová.

Je vyroben z polyesteru, poskytuje matraci ochranu a je možné ho prát až na 60 °C.

Vysoce kvalitní polyesterová vrstva potahu matrace zajišťuje komplexní ochranu. Jedná se o materiál, který je velmi odolný vůči prachu a nečistotám. Díky tomu se vám dovnitř matrace nedostane dokonce ani prachový rozprašovač. A pokud by se vám přece podařilo na matraci drobnou nečistotu zanechat, nebojte se. Potah je možné bez problému prát i na vysokých teplotách a to až na 60 stupňů Celsia.

Tento potah je tedy velmi kvalitní a chrání matraci i před největšími nečistotami.

Oceníte také jeho antibakteriální úpravu.

Posledním velkým heslem je antibakteriální úprava potahu matrace Sleeptex. Jedná se o řešení, které zajišťuje maximální ochranu během celé noci. Díky speciálním antibakteriálním látkám, které jsou příměsí potahu, se vám už nikdy nestane, že byste ráno našli nepříjemné barevné skvrny v místech, kde jste matraci vynechali.

Sleeptex matrace jsou tedy opravdu komplexní řešení pro každého, kdo chce mít maximální pohodlí i zdraví během celé noci.

Přejete si pro zdravý spánek pořídit Sleeptex matraci? Kupte si ji na https://www.sidonia.cz/produkt/sleeptex-matrace-​​90-200-cm!

Dopřejte si pohodlný spánek s touto kvalitní matrací!

O specifikacích Sleeptex matrace ro