Samozavlažovací květiná Mareta 25 – jednoduchá údržba i skvělý vzhled

Jaké jsou Vaše zkušenosti s pěstováním květin? Máte rádi, když se Vám daří Vaše rostlinky udržet v čerstvém stavu a vypadají krásně? Pokud hledáte květináč, který Vám to usnadní a zároveň bude vypadat skvěle, nemusíte hledat dál. Samozavlažovací květiná Mareta 25 je tou správnou volbou. V této recenzi Vám přinesu více informací o výjimečnosti tohoto produktu.

Skládá se ze dvou částí

Samozavlažovací květináč Mareta 25 spojuje estetiku s funkcionalitou. Tento výrobek je složen ze dvou částí – keramického květináče a nádoby na vodu. Samozřejmostí je i ukazatel stavu vody, takže se nemusíte bát, že byste květinu přelili nebo naopak nechali vyschnout. Spojením těchto dvou součástí se zajistí rovnoměrné dodávání vody rostlině a ta se tak může pěkně rozvíjet.

Bezpečné zavěšení díky kovovému řetízku

O kvalitním provedení květináče svědčí i kovový řetízek, který slouží k bezpečnému zavěšení. Pokud tedy chcete mít květinu jako dekoraci na stropě nebo na okně, můžete se spolehnout na pevnost spojení. Je to velká výhoda pro ty, kteří mají doma kočky nebo malé děti.

Knoty nejsou nutné

Další výhodou tohoto samozavlažovacího květináče je, že nemusíte používat knoty. Ty se používají u jiných typů květináčů, aby rostlina měla stálý přísun vody. Ale u Marety 25 to není nutné, což je další forma úspory Vašeho času a financí.

Vyberte si nejkrásnější z barvy, které jsou k dispozici (bílá, šedá, béžová, antracitová, křídlově modrá a slonovinová) a chvíli se poohlédněte po všech pokojích, kde by mohla být tato květináč chráněná, ale zároveň viditelná.

Pro zvýraznění a zpestření atmosféry Vám navíc nabízíme speciální nabídku – VINOVÁ ZÁVĚSNÁ PLAŠTÍ NA MARETU 25, který naleznete na adrese www.skvelynabytek.cz.

Vlastnosti produktu:

  • samozavlažovací květiná Mareta 25
  • složený z keramického květináče a nádoby na vodu
  • ukazatel stavu vody
  • kovový řetízek pro bezpečné zavěšení
  • k dostání v bílé, šedé, béžové, antracitové, křídlově modré a slonovinové barvě
  • bez nutnosti používání knotů

samozavlažovací květináč Mareta 25 v béžové barvě

Jsme si jistí, že Mareta 25 bude výborné rozhodnutí, které Vám usnadní pěstování květin a harmonicky zapadne do Vašeho interiéru.