Skvělá řešení pro váš bar – Scandi Černá koženková otočná barová židle Garry v rozmezí 59-80 cm


Barová židle Garry patří mezi nejvyhledávanější a nejoblíbenější kusy nábytku do barových koutků. Její jedinečný design a vysoká kvalita materiálu vám zaručí, že se do ní zamilujete už na první pohled.

Vzhled a konstrukce

Sedák je potažen textilní kůží černé barvy na přední straně a bílé barvy na zadní straně sedáku. Tento střídmý design z něj dělá kombinaci elegance a jednoduchosti.

Pro maximální pohodlí je ve spodní části chromované podnože opěrka na nohy, která ladí s celým konceptem designu. Design a pohodlí celého sedáku tkví v propojení a zakulacených linií opěrky a područek.

Židli můžete otáčet o 360° a výškově nastavovat dle potřeby. To vám umožní přizpůsobit židli vašim potřebám a získat maximální pohodlí.

Velikost a rozměr

Barová židle Garry se vyrábí v rozmezí 59-80 cm. Tento rozsah je ideální pro většinu lidí, kteří chtějí zakoupit barovou židli do svého bytu nebo rodinného domu.

Péče

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě. To zaručí, že se materiál nezničí a zůstane stále stejně krásný a čistý.

Tak neváhejte a pořiďte si nyní tuto skvělou barovou židli do vašeho interiéru. Odkaz na e-shop naleznete zde – Scandi Černá koženková otočná barová židle Garry v rozmezí 59-80 cm

Barová židle Garry

Sedněte si na tuto krásnou židli a užívejte si své oblíbené drinky v pohodlí a luxusu.