Stylové a pohodlné křeslo JULIET od BIZZOTTO v zelené barvě – 0735041


O PRODUKTU

Designové křeslo JULIET od italské firmy stylového nábytku BIZZOTTO zaujme svým moderním, avšak nadčasovým designem. Jedná se o křeslo, které vynikne nejen svým vzhledem, ale také vysokou kvalitou zpracování.

Křeslo JULIET tvoří rám ze dřeva a je potažen kvalitním povlakem z polyesteru naplněný pěnou. Dle zákazníků je pohodlné a ergonomické, takže se na něm úžasně posezení a odpočinek. Nohy křesla jsou z bukového dřeva a zajišťují maximální stabilitu a nosnost. Křeslo JULIET se stane vynikajícím doplňkem každého interiéru, kde bude sloužit jako vyhledávaný a oblíbený kus nábytku.

S křeslem JULIET budete mít pocit, jako byste se ocitli v oblaku.

S ČÍM LADIT

Křeslo JULIET má opravdu nadčasový design a skvěle se hodí do klasických i moderních interiérů. Díky tmavě šedé barvě vynikne nejlépe ve světlém interiéru, ale neztratí se ani v tmavém domově.

JULIET přináší mimořádnou kvalitu a stylovost, a proto je skvělou volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Kromě definice stylu se v něm také skvěle relaxuje.

Vybranou zelenou barvu můžete dobře zkombinovat s dalším hezkým a elegantním nábytkem. Skvěle se hodí například k bílé, šedé, hnědé, béžové, mramorové či sytější zelené barvě. A pro dokonalou harmonii se můžete inspirovat na našich webových stránkách na www.esrom.cz.

Křeslo JULIET se dokonale hodí do každého moderního interiéru a je takovou tajnou zbraní pro elegance.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál nohou: buk

Barva nohou: přírodní hnědá

Materiál povlaku: polyester

Výplň: pěna

Barva povlaku: zelená

Rozměry VxŠxD: 105x76x68 cm

Výška k sedáku: 48 cm

Výška opěrek: 65 cm

Křeslo JULIET splňuje ty nejpřísnější požadavky na kvalitu a bezpečnost, a proto je skvělou volbou pro každého zákazníka, který chce být spokojen se svým nábytkem.

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nutná montáž nohou

Péče: nečistoty pravidelně vysávat, otírat vlhkým hadříkem

Pořízením křesla JULIET od BIZZOTTO, získáte kus nábytku, který bude dokonale zapadat do vašeho bytu a vašeho osobitého stylu. Navíc si budete moci být jistí, že vám křeslo na dlouhou dobu slouží díky jeho vysoké kvalitě a odolnosti.

Zkuste si nové křeslo JULIET v zelené barvě 0735041 a užijte si pohodlný odpočinek v nevšedním designu.

“Křeslo

Odkaz na produkt na našem