TPS Nástěnné osvětlení – Nicold Stříbrná 1xG9 Max.35W S 1xG9 Max.35W


TPS Nástěnné osvětlení – Nicold Stříbrná

Minimalistické svítidlo v geometrickém stylu

Nicold je minimalistické nástěnné svítidlo v geometrickém stylu, které má jako hlavní poslání osvětlit prostor, který si ve svém interiéru zvolíte. Tento kousek dodá interiéru charakter, aniž by si ukrojil veškerou pozornost.

Jednoduché formy jsou ideální pro industriální, minimalistický, skandinávský nebo moderní styl. Proto nástěnné svítidlo Nicold bude perfektně fungovat ve většině aranžmá.

Nástěnné osvětlení Nicold Stříbrná

Kvalitní světlo a nižší spotřeba energie zajišťuje LED GU10 žárovka s výkonem 35W. Díky tomu nejen ušetříte na účtech za energie, ale také si užijete příjemné světlo kdekoli v bytě.

Vhodné pro různé styly interiéru

Nástěnné osvětlení Nicold Stříbrná 1xG9 Max.35W S 1xG9 Max.35W je ideální volbou pro ty, kteří hledají jednoduchý, ale zajímavý detail pro své interiéry. Minimalistický design v kombinaci se stříbrnou barvou dodá interiéru charakter a decentní luxus.

Geometrický tvar Nicoldu dodává do prostoru zajímavý prvek, bez toho aby působil příliš rušivě. Svítidlo se snadno kombinuje s ostatními prvky v místnosti a vynikne také osvětlení pode dveřmi nebo vedle malé knihovny.

nástěnné osvtlení Nicold v interiéru

Nastěnné osvětlení Nicold Stříbrná 1xG9 Max.35W S 1xG9 Max.35W je velice univerzální kouskem, který dokáže snadno zapadnout do většiny interiérových stylů. Ideální je pro moderní, minimalistické, skandinávské a industriální interiéry.

Závěr

Nástěnné osvětlení Nicold Stříbrná je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí dodat svému interiéru nový prvek a zároveň si užít kvalitního a ekologického osvětlení. Minimalistický design v kombinaci se světelným zdrojem s vysokou svítivostí udělá ze světla Nicold skvělého partnera pro každý interiér.