Závěsné svítidlo v černo-zlaté barvě pro průmyslový styl – Tomasucci

Závěsné svítidlo Industrial od značky Tomasucci je skvělou volbou pro ty, kteří touží po průmyslovém stylu v jejich interiéru. Jednoduchý design spolu s kovovým stínítkem v černo-zlaté barvě tohoto svítidla dokáže svému prostředí dodat neotřelý a moderní vzhled.

Kovové stínítko v černo-zlaté barvě

Kovové stínítko tohoto závěsného svítidla je pokryto vrstvou v černé barvě s matným zlatým proužkem, takže designově zapadne k všem ostatním doplňkům v průmyslovém stylu velmi vkusně. Stínítko zajišťuje dostatečné množství světla pro každou místnost, ve které se nachází, a jejich výšku lze regulovat podle potřeby, takže lze podsvětlit i větší plochy.

Jednoduchý a moderní design

Závěsné svítidlo Industrial od Tomasucci má jednoduchý a moderní design, který ve vašem interiéru určitě vynikne. Jeho tvar je minimalistický, ale zároveň velmi vkusný, takže dokáže oživit jakoukoliv místnost. Svítidlo má dlouhou životnost a nasvítí každý váš interiér tak, jak si to přejete.

Regulovatelná výška a snadná montáž

Kromě jednoduchého a vkusného designu se svítidlo snadno instaluje díky své lehké konstrukci a dodávanému krátkému kabelu. Dále je možné regulovat výšku svítidla pomocí stočení nebo rozvinutí kabelu, což zahrnuje možnost vytvořit různé úrovně osvětlení jedné či více místností ve vašem domě.

Najdete toto skvělé závěsné svítidlo s kovovým stínítkem v černo-zlaté barvě na e-shopu Nabytekhned.cz, kde nabízíme široký výběr doplňků pro průmyslový styl.

Závěsné svítidlo s kovovým stínítkem v černo-zlaté barvě Industrial - Tomasucci

Závěr

Závěsné svítidlo s kovovým stínítkem v černo-zlaté barvě Industrial od značky Tomasucci je skvělou volbou pro ty, kteří touží po průmyslovém stylu svého interiéru. Jeho moderní a minimalistický design, regulovatelná výška a dodržování kvality vyrobené v Evropě vás určitě zaujme. Navštivte e-shop Nabytekhned.cz a najděte si další doplňky do interiéru, které se budou perfektně hodit k vašemu novému závěsnému svítidlu Tomasucci Industrial.